ROBERT MERTA
  PROFIL SPOLOČNOSTI PORADENSTVO REALIZOVANÉ PRÁCE RECENZIE KONTAKT

Recenzie ›› Rekonštrukcia rodinného domu - Levice

V poslednom čase je na našom trhu veľa stavebných firiem pri rekonštrukcií rodinných domov a bytov.
Lenže nie je firma ako firma!

Aj my sme sa o tom presvedčili pri rekonštrukcií rodinného domu. S prácami robotníkov,ktorí nám robili interiérové práce (omietky, podlahy, kúpeľňa a iné), sme neboli spokojní. Výsledný efekt nespĺňal naše predstavy.

V nešťastí i v sklamaní nás stretlo šťastie. 
Náhodou na doporučenie známeho sme získali tel. kontakt na stavebnú firmu pána Mertu. Práve sme riešili otázku zateplenia a konečnej fasády domu. Boli sme radi,že pán Merta prišiel na obhliadku domu a po vzájomnom rozhovore prisľúbil, že sa na to dá.

Urobil nám rozpočet, cenovú ponuku a vysvetlil akým spôsobom sa bude jeho práca realizovať. O všetko sa postaral sám. Zabezpečil materiál, lešenie a všetko čo bolo k práci treba. Na čom sme sa dohodli, bolo splnené. S jeho prácou a spolupracujúcimi sme boli nadmieru spokojní. Bol ľudský, ochotný pomôcť a poradiť.
Ako majiteľ firmy pracoval so svojimi ľuďmi a dbal aby výsledný efekt bol podľa jeho ale aj našich predstáv.

S odstupom času počúvame len kladné hodnotenia na konečnú úpravu domu.
Po tejto práci sme ho nenechali na pokoji a dohodli sme sa na ďalšej práci (rekonštrukcia  1izbového bytu)., ktorá bola tiež zrealizovaná na výbornú.

Tak isto spokojnosť, poradenstvo, kladný prístup k práci, kvalitná práca, ochota pomôcť a iné kladné hodnoty nás vedú k tomu,že budeme s firmou Merta aj naďalej spolupracovať.

Močárová - Levice
       


Posledné realizované projekty


  PROFIL SPOLOČNOSTI PORADENSTVO REALIZOVANÉ PRÁCE KONTAKT
  COPYRIGHT © RÓBERT MERTA, DEKÝŠ, CREATED BY ARTTECH WEBDESIGN