ROBERT MERTA
  PROFIL SPOLOČNOSTI PORADENSTVO REALIZOVANÉ PRÁCE RECENZIE KONTAKT

Recenzie ›› Lukáš Jurík - Kováčová

V dnešnej dobe ci človek vyberá z neskutočného množstva menších, ci väčších firiem, ktoré sa vo svojich ponukách predbiehajú. Napriek tomu je pre mladú rodinu, ktorá v tejto téme vôbec nemá skúsenosti veľmi náročne vybrať tu správnu a hlavne bezproblémovú. Nám sa to podarilo na 110%! 
Všade naokolo človek počúva aká je práca nekvalitná, ako termíny neplatia a hlavne ako sa nakoniec predraží.

Firma Merta predchla všetky naše očakáva, a to sme na ňu mali už vopred vysoko pozitívne referencie, kvôli ktorým sme si ju vybrali pre výstavbu nášho rodinného domčeka- a neľutujeme.

Už pred začatím prác vypracovaný predbežný rozpočet, rozkúskovaný na jednotlivé etapy do presných detailov sedel až do ukončenia prác  na 100%.
Skvelý osobný prístup pána Mertu, poradenstvo a neraz aj osobný názor na každý problém či otázku, efektívne využitie materiálu a tým aj našich financií.
Výsledkom u nás bola absolútne precízna práca bez jediného problému, dokončená ešte pred termínom a v plánovanom rozpočte!
Počúvame, že v dnešnej dobe nepredstaviteľné, no s touto firmou jednoducho fakt.

Sme nesmierne radi, že sa naše cesty stretli, a každému jednému človeku, či rodine prajeme takto odvedenú prácu a priebeh výstavby, či rekonštrukcie.
Jednoznačne firmu pána Mertu odporúčame, šírime jej meno aj naďalej a keďže sme sa počas výstavby spriatelili, ostávame v kontakte aj naďalej.

Lukáš Jurík - Kováčová
       


Posledné realizované projekty


  PROFIL SPOLOČNOSTI PORADENSTVO REALIZOVANÉ PRÁCE KONTAKT
  COPYRIGHT © RÓBERT MERTA, DEKÝŠ, CREATED BY ARTTECH WEBDESIGN